Frances McDormand odrzuca rolę matki Jokera!

Tegoroczna zdobywczyni Oscara za pierwszoplanową rolę żeńską w filmie Trzy Billboardy za Ebbing, Missouri, Frances McDormand odrzuciła propozycję wcielenia się w rodzicielkę samego Księcia Zbrodni!

Solowy film przedstawiający początki wielkiego arcynemezis Batmana, Jokera dostał w tym tygodniu zielone światło i studio Warner Bros. postanowiło od razu ruszyć z pracami nad nim. Według najnowszych plotek do jednej z ważniejszych ról, czyli matki głównego bohatera poszukiwana jest uznana aktorka. Propozycję otrzymała podobno dwukrotna laureatka nagrody Akademii, Frances McDormand, lecz niestety odrzuciła ją.

Frances McDormand

Fot. mat. prasowe

Szczegóły fabularne filmu wciąż trzymane są pod kluczem. Wiadomo jednak, że origin Jokera z Joaquinem Phoenixem w roli głównej ma być filmem kryminalnym o osobie odtrąconej przez społeczeństwo osadzonym w latach 80. i niepowiązany w żaden sposób z wcześniejszymi wyczynami uniwersum DC. Reżyserem filmu będzie Todd Phillips, a jednym z producentów jest sam Martin Scorsese.  Nie poznaliśmy jeszcze dokładnej daty premiery, jednak można przypuszczać, że będzie to jakoś pod koniec 2019 roku. Produkcja ma ruszyć we wrześniu w Nowym Jorku, a budżet filmu wyniesie około 55 milionów.

Żródło: heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?