Advertisement

Furiosa – spin-off Mad Maxa powstanie!

Koniec spekulacji! Wygląda na to, że Furiosa oficjalnie się pojawi!

I to już nie żadne drugorzędne plotki, tylko wieści od portalu Deadline, który otrzymał potwierdzenie od samego George’a Millera. Zgodnie z przewidywaniami zatem młodą wersję Furiosy zagra będąca obecnie na fali Anya Taylor-Joy. Postać Furiosy poznaliśmy jeszcze w Mad Max: Na drodze gniewu, i już tam była równorzędnym partnerem dla tytułowego bohatera. Czekamy zatem!

kadr z filmu Mad Max: Na drodze gniewu

Opis filmu Mad Max: Na drodze gniewu: Prześladowany przez demony przeszłości Mad Max uważa, że najlepszym sposobem na przeżycie jest samotna wędrówka po świecie. Zostaje jednak wciągnięty do grupy uciekinierów przemierzających tereny spustoszone przez wojnę nuklearną (Wasteland) w pojeździe zwanym War Rig, prowadzonym przez Imperatorkę Furiosę. Uciekają z Cytadeli sterroryzowanej przez Immortana Joe’ego, któremu odebrano coś wyjątkowego. Rozwścieczony watażka zwołuje wszystkie swoje bandy i wytrwale ściga buntowników, podczas gdy na drogach toczy się wysokooktanowa wojna.

Źródło: Collider  / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe – kolaż

samsung

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?