Futro z misia – poznaliśmy datę komedii Michała Milowicza

Choć wciąż jeszcze nie wiemy, o czym będzie opowiadać ta komedia, pojawiła się wreszcie data premiery Futra z misia.

Na Facebooku Sky Map Production możemy zobaczyć Michała Milowicza i Annę Siergiej, którzy ogłosili, że Futro z misia będzie miało premierę jeszcze pod koniec tego roku, a dokładniej 27 grudnia. Można przypuszczać, że niebawem pojawią się jakieś materiały, które ukażą nam treść tej produkcji.

Bardzo zmęczeni, w ostatnim dniu zdjęć, chcemy Wam coś ogłosić 🙂. Pozdrawiamy serdecznie wszystkich, którzy czekają na film „Futro z misia” . #futrozmisia.

Opublikowany przez Sky Map Production Poniedziałek, 22 lipca 2019

Zobacz również: Tomasz Kot gwiazdą biografii o Nikoli Tesli

W obsadzie Futra z Misia pojawią się m.in.: Michał Milowicz, Cezary Pazura, Mirosław Zbrojewicz, Krzysztof Kiersznowski, Iza Miko, Wiktoria Gąsiewska, Przemysław Sadowski, Eliza Matysiak, Piotr Gąsowski, Krzysztof Kwiatkowski. Za reżyserię odpowiada Kacper Anuszewski i Michał Milowicz. Scenariusz przygotowali: Paweł Bilski, Olaf Lubaszenko, Michał Milowicz i Kacper Anuszewski. Producentem jest Sky Map Production, firma założona przez Michała Milowicza i Annę Siergiej.

Źrodło: Facebook Sky Map Production / Ilustracja wprowadzenia: Instagram Kacper Anuszewski

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?