Futro z misia – zwiastun nowej komedii twórców Chłopaki nie płaczą

Futro z misia to zapowiedziana na koniec roku nowa polska komedia, którą tworzą osoby związane z takimi kultowymi produkcjami jak Chłopaki nie płaczą czy Poranek kojota. W sieci pojawił się pierwszy zwiastun filmu.

Oficjalny opis Futra z misia wygląda następująco:

Boss podhalańskiej mafii, o wiele mówiącej ksywie Nerwowy, jest wściekły. To akurat w jego przypadku normalne, bo facet z natury nie jest oazą spokoju, ale tym razem ma naprawdę dobry powód. Jego ludzie podczas brawurowej akcji ukradli z komisariatu w Tczewie 120 kilogramów ziołowej herbatki. Po cholerę gangsterom ziołowa herbatka? No właśnie. W policyjnym magazynie miała być marihuana, ale ktoś ubiegł zakopiańskich zakapiorów i zwiał z towarem. Całej sprawie bacznie przyglądają się agenci Dzik i Żubr z CBŚ, którzy podejrzewają przekręt na wojewódzką skalę. Tymczasem na Pomorzu ktoś handluje doskonałej jakości „trawką”…

fot. kadr ze zwiastuna filmu Futro z misia/youtube.com

W obsadzie komedii  Futro z misia wystąpią m.in.: Edward Linde- Lubaszenko, Cezary Pazura, Artur Dziurman, Piotr Nowak, Mirosław Zbrojewicz, Krzysztof Kwiatkowski, Olaf Lubaszenko, Izabella Miko, Piotr Gąsowski, Michał Milowicz, Przemysław Sadowski, Jacek Kopczyński, Elżbieta Romanowska, Bohdan Łazuka, Wiktoria Gąsiewska, Krzysztof Kiersznowski, Grażyna Zielińska, Adam Zdrójkowski, Sławomir Zapała.

Zobacz również: Nerd – powstała komedia o uzależnieniu od internetu

Za reżyserię odpowiada Kacper Anuszewski i Michał Milowicz. Scenariusz przygotowali: Paweł Bilski, Olaf Lubaszenko, Michał Milowicz i Kacper Anuszewski. Producentem jest Sky Map Production, firma założona przez Michała Milowicza i Annę Siergiej. Zdjęcia powstawały w Warszawie, Zakopanem, Szczecinie i Tczewie.

Futro z misia wejdzie do polskich kin 25 grudnia 2019 roku. Komedię na duże ekrany wprowadzi firma Monolith Films.

 Źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: instagram/futrozmisia

Redaktor

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?