Gabriel Luna przygotowany do roli Terminatora!

Gabriel Luna – znany m.in. z roli Ghost Ridera w serialu Agenci T.A.R.C.Z.Y. – udostępnił na swoim profilu na Twitterze zdjęcia ukazujące przemianę w Terminatora w nadchodzącej, szóstej odsłonie serii.

Udostępnione zdjęcia przedstawiają Gabriela Lunę w specjalnym stroju do motion capture. Sugeruje to, że maszyna ujawni się dopiero, po uszkodzeniu jej zewnętrznej powłoki. Poza Luną w filmie ujrzymy m.in.  Arnolda Schwarzeneggera, Lindę Hamilton, Mackenzie Davis, Natalię Reyes oraz Diego Boneta.

 

Zobacz również: Terminator 6 – gwiazda Agentów T.A.R.C.Z.Y. na planie!

James Cameron, mimo iż odzyskał prawa do swojej ukochanej marki i jest producentem wykonawczym filmu. Nie zasiądzie na stołku reżyserskim, bo w tym czasie będzie zajęty nowymi częściami Avatara. To miejsce przypadło reżyserowi DeadpoolaTimowi Millerowi. Miał on już okazję pracować z Cameronem w 1991 roku przy produkcji Terminator: Dzień sądu. Obaj Panowie stworzyli odpowiedni zespół scenarzystów, planujących prawdopodobnie trylogię, która będzie zupełnie odrębną historią. W jego skład wchodzą: David Goyer (Blade, Mroczne miasto, Batman Nolana), Charles Eglee (Cień Anioła, Dexter), Josh Friedman (Terminator: Kroniki Sary Connor, Wojna światów) oraz Justin Rhodes.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Marvel Television

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?