Advertisement

Gael García Bernal zagra w nowym thrillerze M. Night Shyamalana

Nowy thriller M. Night Shyamalana właśnie zyskał kolejnego członka obsady. Będzie nim Gael García Bernal znany między innymi z Mozarta w miejskiej dżungli.

Niewiele na razie wiadomo o nowym filmie M. Night Shyamalana. Wiemy, że hinduski reżyser odpowie także za scenariusz i produkcję. Nie zdradzono jednak czego dotyczyć będzie fabuła. Gael García Bernal dołączy do obsady, w której znajdują się już Eliza Scanlen, Thomasin Mackenzie, Alex Wolff i Vicky Krieps. Premiera przewidziana jest na 23 lipca 2021 roku. Będzie to jeden z dwóch filmów, które Shyamalan stworzy dla studia Universal.

Fot. Jessica Kourkounis / Universal Pictures

Zobacz również: Sputnik – międzynarodowy zwiastun horroru science-fiction

Dotychczasowa filmografia reżysera zamyka się na Glass. Jego podejście do kina superbohaterskiego spotkało się z mieszanym przyjęciem widzów, ale zdołało zarobić pokaźną sumę pieniędzy. Najwyraźniej wystarczyło to, aby studio obdarzyło go dużym zaufaniem przy kolejnym filmie. Jako reżyser, scenarzysta i producent jednocześnie, Shyamalan może liczyć na ogromną swobodę twórczą. Czy przełoży się to na kolejny sukces, zobaczymy już za rok.

Źródło: hollywoodreporter.com / Ilustracja wprowadzenia: Carlos Alvarez

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?