Advertisement
Advertisementpixel

Galveston – pierwszy zwiastun filmu z Benem Fosterem i Elle Fanning

Po raz pierwszy możemy obejrzeć trailer Galveston. To nowa produkcja na podstawie książki Nica Pizzolatto (Detektyw) w reżyserii Mélanie Laurent.

Galveston to historia Roya (Ben Foster), kryminalisty i mafijnego cyngla z problemami alkoholowymi, który został zdradzony przez swojego szefa. Po uporaniu się z niedoszłymi zabójcami znajduje Rocky (Elle Fanning), młodą kobietę, która była przetrzymywana jako zakładniczka. Roy niechętnie bierze ją pod swoje skrzydła na czas ucieczki. Zmuszony jest znaleźć schronienie w tytułowym Galveston i wymyślić, jak pokonać zdradzieckiego bossa, mierząc się przy tym z własnymi demonami przeszłości.

Zobacz również: Mel Gibson reżyserem remake’u Dzikiej Bandy

W filmie zagrają również m.in. Lili Reinhart, Adepero Oduye, Robert Aramayo, Maria Valverde, CK McFarland i Beau Bridges. W kinach pojawi się już tej jesieni.

Galveston

Fot. Materiały prasowe

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?