Gemini Man – są pierwsze reakcje na produkcję Anga Lee

Film z Willem Smithem obejrzały już pierwsze osoby, z tej okazji Internet obiegło kilka opinii.

I jak na razie Gemini Man zapowiada się co najmniej bardzo dobrze. Najbardziej chwalona była podwójna rola Smitha, ale wiele osób ceniło sobie charyzmatyczny występ Mary Elizabeth Winstead. Sam film Lee został doceniony jako technologiczne fajerwerki z nieskomplikowaną fabułą.

Zobacz również: Dark Waters – Mark Ruffalo jako prawnik na tropie niewygodnej tajemnicy. Pierwszy zwiastun

Gemini Man podąża śladami podstarzałego, elitarnego zabójcy o imieniu Henry Brogan (Will Smith), który próbuje przejść na emeryturę. W omawianym obrazie bohater staje się nagle celem młodego i tajemniczego agenta, który bez problemu może przewidzieć każdy jego ruch.

Producentami Gemini Man są: Jerry Bruckheimer, David Ellison, Will Smith, James Lassiter, Dana Goldberg i Don Granger. Z kolei w obsadzie obrazu znajdują się między innymi.: wspomniany już wielokrotnie Will Smith, Clive Owen, Mary Elizabeth Winstead i Benedict Wong,

Gemini Man pojawi się w amerykańskich kinach już 11 października 2019 roku.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?