Geoff Johns napisze scenariusz do filmu Green Lantern Cops

Jeśli coś jest pewne w przypadku filmów z uniwersum DC, to to, że wszystko może się w związku z nimi zmienić w ciągu dnia. Na szczęście jeśli chodzi o Green Lantern Cops coś zaczyna się powoli krystalizować. Właśnie poznaliśmy scenarzystę i producenta produkcji, którym będzie Geoff Johns.

Kilka dni temu pojawiła się informacja dotycząca poszukiwań odtwórcy roli Johna Stewarta w Green Lantern Cops, a dziś dostaliśmy informację o twórcy scenariusza do produkcji. Geoff Johns po odejściu z DC Entetainment związał się z wytwórnią Warner Bros, dla której będzie pisał i produkował filmy. Z tej okazji założył swoją nową firmę – Mad Ghost Production, która zajmować się będzie tworzeniem zawartości do filmów, telewizji i komiksów.

Geoff Johns

Fot. variety.com

Zobacz również: Liga sprawiedliwości – oto grafika z wczesną wersją Steppenwolfa

Jedyna informacja dotyczącą fabuły filmu jest taka, że ujrzeć w nim mamy Hala-Jordana oraz Johna Stewarta. Mowa więc o najpopularniejszych bohaterach, którzy byli Zielonymi Latarniami.

Bez wątpienia Johns już nie może narzekać na brak rzeczy do zrobienia. Napisze i wyprodukuje Wonder Woman 2, swoje dorzuci przy tegorocznym Aquamanie oraz współpracuje przy Titans, pierwszym serialu dla platformy streamingowej DC.

Green Lantern Cops będzie kolejną produkcją w ramach filmowego uniwersum DC. Na informację o obsadzie, dacie premiery jeszcze trochę musimy poczekać.

Stały współpracownik

Boks, filmy, futbol. To moje trzy pasje. A Marlon Brando, Tom Hardy i Christian Bale to moja trójca święta.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?