Ghostbusters 3 – Reitman, wiesz do kogo dzwonić, czyż nie? Stara gwardia gotowa powrócić w nowej odsłonie!

Ekscytacja wokół nowej odsłony Ghostbusters sięga już niemal zenitu. Przyczyną medialnego szumu jest fakt, iż kręci ją syn twórcy pierwotnych części, jak również oświadczenie ze strony twórców o chęci stworzenia pełnoprawnej kontynuacji. W związku z tym fani mają ogromną nadzieję na powrót znanych im bohaterów. Myślicie, że jest to możliwe? Mimo brakującego, oficjalnego stanowiska twórców w tej kwestii, pojawiły się informacje, mogę ucieszyć serce każdego fana omawianej serii.

Pogromcy duchów

Fot.: Columbia Pictures Corporation

Zobacz również: Nancy Drew and the Hidden Staircase – Ruda z To rozwiązuje zagadkę nawiedzonego domu! Pierwszy zwiastun!

W rozmowie dla portalu Daily Mail odtwórca jednego z pierwotnych członków ekipy nieustraszonych Pogromców duchów, dość interesująco skomentował realizowany obecnie sequel.

Tak więc według Erniego Hudsona, filmowy Winston Zeddemore, wszystkie gwiazdy pierwowzoru z lat 80. XX wieku są gotowe powrócić w nowej odsłonie. Należy jednak uważnie zwrócić uwagę na wypowiedź aktora, który nie potwierdza powrotu kultowych bohaterów, lecz jedynie sugeruje, iż odgrywający ich aktorzy są skłonni ponownie wystąpić razem na srebrnym ekranie.

Wszyscy, łącznie z Ivanem Reitmanem, są gotowi. Teraz, nieważne, co postanowi zrobić z tym wytwórnia, ja jestem człowiekiem, który siedzi przy telefonie i czeka z nadzieją na połączenie. Tak więc, jeśli rzeczywiście zadzwonią, odpowiem. Jeśli zaś nie będzie od nich telefonu, to zajmę się innymi, bieżącymi sprawami.

Hudson i Dan Akroyd (aktor odgrywał Raya Stantza) wyrazili już za pośrednictwem mediów społecznościowych chęć wzięcia udziału w nowym obrazie z serii Ghostbusters. Jedynie Bill Murray nie skomentował jak do tej pory swojego potencjalnego angażu. Niemniej wiele portali rozumie słowa Hudsona w taki sposób, że jeśli wspomniany przed chwilą aktor dostanie odpowiednie warunki, to z pewnością również powróci. Niestety jedyną gwiazdą pierwowzoru, które nie może pojawić się w nowej części Pogromców duchów, jest zmarły w 2014 roku Harold Ramis. Mimo to, Hudson i tak uważa, że studio, jakby chciało oczywiście, to by sobie z tym faktem poradziło.

Źródło: ComicBookMovie.com / Ilustracja wprowadzenia – Columbia Pictures Corporation

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?