Glass – dwa międzynarodowe plakaty przygotowują nas do wielkiego starcia dobra ze złem

Pojawiły się dwa nowe plakaty, na który widnieje trójka głównych bohaterów wielkiego crossoveru Shyamalana.

Zobacz również: Wonder Woman 1984 – zakończone prace na planie filmowym produkcji!

Film dzieję się bezpośrednio po zakończeniu Splita, a więc w Glass Dunn ściga człowieka o wielu osobowościach, stawiając mu czoła w coraz trudniejszych i brutalniejszych starciach. W tym samym czasie chowający się do tej pory w mroku Price, wyłania się z niej niczym pociągający za sznurki operator, który jest w posiadaniu sekretów tragicznych w skutkach dla obu wspomnianych przed momentem panów.

W obsadzie filmu Glass widzowie zobaczą następujące gwiazdy: Bruce Willis – David Dunn; Samuel L. Jackson – Elijah Price aka Pan Szkło; James McAvoy – Kevin Wendell Crumb aka Horda; Sarah Paulson – psychiatra specjalizująca się w indywiduach, uważających się za superbohaterów, a zatem zajmująca się wspomnianą powyżej trójką w szpitalu dla obłąkanych; Anya Taylor-Joy – Casey Cooke, czyli jedyna ocalała ze spotkania z Bestią; jak również Spencer Treat Clark i Charlayne Woodard, którzy wcielają się w role syna Dunna i matki Price’a.

Glass zadebiutuje w amerykańskich kinach już 18 stycznia 2019 roku.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia – Universal Pictures

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?