Glass – międzynarodowy zwiastun nowego filmu M. Nighta Shyamalana!

Wytwórnia Universal Pictures opublikowała kolejny, tym razem jednominutowy zwiastun nowego dzieła M. Nighta Shyamalana pt. Glass, które jest sequelem Splita i Niezniszczalnego! Serdecznie zapraszam do oglądania!

Zobacz również: Spider-Man: Uniwersum – wątek romansowy oraz więcej żeńskich postaci w kontynuacji animacji!

Film dzieję się bezpośrednio po zakończeniu Splita, a więc w Glass Dunn ściga człowieka o wielu osobowościach, stawiając mu czoła w coraz trudniejszych i brutalniejszych starciach. W tym samym czasie chowający się do tej pory w mroku Price, wyłania się z niej niczym pociągający za sznurki operator, który jest w posiadaniu sekretów tragicznych w skutkach dla obu wspomnianych przed momentem panów.

W obsadzie filmu Glass widzowie zobaczą następujące gwiazdy: Bruce Willis – David Dunn; Samuel L. Jackson – Elijah Price aka Pan Szkło; James McAvoy – Kevin Wendell Crumb aka Horda; Sarah Paulson – psychiatra specjalizująca się w indywiduach, uważających się za superbohaterów, a zatem zajmująca się wspomnianą powyżej trójką w szpitalu dla obłąkanych; Anya Taylor-Joy – Casey Cooke, czyli jedyna ocalała ze spotkania z Bestią; jak również Spencer Treat Clark i Charlayne Woodard, którzy wcielają się w role syna Dunna i matki Price’a.

Glass

Fot.: Universal Pictures

Glass zadebiutuje w amerykańskich kinach już 18 stycznia 2019 roku.

Źródło: ComingSoon.net; ComicBooke.com / Ilustracja wprowadzenia – Universal Pictures

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?