Glass – wielkie starcie w nowym zwiastunie! Mamy kolejne plakaty

Wytwórnia Universal Pictures nie próżnuje i przystąpiła do zdecydowanej promocji nowego dzieło M. Nighta Shyamalan’a pt. Glass, które jest sequelem Splita i Niezniszczalnego! Tym razem do sieci wpadły międzynarodowe plakaty bohaterów widowiska oraz spektakularny zwiastun pełen spoilerów. Oglądacie na własne ryzyko, niemniej naprawdę warto!

Zobacz również: Glass – główni bohaterowie na nowym plakacie

W obsadzie filmu Glass widzowie zobaczą następujące gwiazdy: Bruce Willis – David Dunn; Samuel L. Jackson – Elijah Price aka Pan Szkło; James McAvoy – Kevin Wendell Crumb aka Horda; Sarah Paulson – psychiatra specjalizująca się w indywiduach, uważających się za superbohaterów, a zatem zajmująca się wspomnianą powyżej trójką w szpitalu dla obłąkanych; Anya Taylor-Joy – Casey Cooke, czyli jedyna ocalała ze spotkania z Bestią; jak również Spencer Treat Clark i Charlayne Woodard, którzy wcielają się w role syna Dunna i matki Price’a.

Glass

Fot.: Universal Pictures

Glass

Fot.: Universal Pictures

Glass

Fot.: Universal Pictures

Glass zadebiutuje w amerykańskich kinach już 18 stycznia 2019 roku.

Źródło: ComingSoon.net; ComicBookMovie.com / Ilustracja wprowadzenia – Jessica Kourkounis; Universal Pictures

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?