Advertisement
Advertisement

Glass – Willis, McAvoy i Jackson na pierwszym plakacie wyczekiwanego filmu Shyamalana

Przed rozpoczęciem San Diego Comic-Con, na którym oczekuje się zaprezentowania pierwszego zwiastuna filmu pt. Glass, właśnie pojawił się w sieci pierwszy plakat przedstawiający głównych bohaterów produkcji M. Night Shyamalana. Materiał możecie zobaczyć poniżej.

fot. Twitter

Zobacz również: Captain Marvel – wyciekły nowe grafiki! Jest młody Nick Fury!

Zarys fabuły prezentuje się następująco: Sarah Paulson wcieli się w psychiatrę specjalizującą się w leczeniu osób „wierzących w to, że są superbohaterami”. Jej pacjentami w ośrodku w Filadelfii będą David Dunn (grany przez Bruce’a Willisa), Elijah Price znany też jako Mr. Glass (w tej roli Samuel L. Jackson) oraz Wendell Crumb portertowany przez Jamesa McAvoy’a.

Oprócz wcześniej wspomnianych osób w filmie zobaczymy również Anyę Taylor-Joy, ponownie w roli Casey Cooke, jedną osobę, która zdołała uciec z rąk Bestii, a także Spencera Treata Clarka, jako syna Dunna i Charlayne Woodard, w roli matki Price’a, znanych nam z filmu Niezniszczalny.

Premiera filmu w USA zaplanowana jest na 19 stycznia 2019 roku.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Touchstone Pictures 

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?