Godzilla II: Król potworów – prace nad filmem zostały oficjalnie zakończone!

Godzilla II: Król potworów jest już skończony. Sześć miesięcy przed zaplanowaną premierą! Informacją podzielił się niedawno sam reżyser omawianego dzieła – Michael Dougherty, który za pośrednictwem swojego konta na portalu społecznościowym Twitter.com opublikował zdjęcie zza kulis z odpowiednim podpisem.

Zobacz również: Leprechaun Returns – zwiastun kontynuacji horroru znanego w Polsce pt. Karzeł!

Jest już skończony.

Obwieścił w swoim poście Dougherty.

Z wielkimi podziękowaniami dla tysięcy utalentowanych ludzi z całego świata, którzy pomogli mi powołać do życia to wieloletnie marzenie. Wierzymy w Godzillę.

Sequel docenionego przez krytyków filmu może poszczycić się obsadą składającą z następujących gwiazd: Vera Farmiga, Ken Watanabe, Sally Hawkins, Kyle Chandler, Millie Bobby Brown, Bradley Whitford, Thomas Middleditch, Charles Dance, O’Shea Jackson Jr., Aisha Hinds i Zhang Ziyi.

Historia podąża za heroicznymi wysiłkami krypto-zoologicznej agencji Monarch, która mierzy się z grupą stworów o niewyobrażalnych rozmiarach. Wśród tych przerażających potworów znajduje się potężna Godzilla, a także Mothra i Rodan, z którymi się zmaga, oraz jej arcywróg – trzygłowy Król Ghidorah! Kiedy te trzy antyczne stwory – przedstawiciele super-gatunków, od wielu, wielu lat uważane jedynie za mity, powstają, by ponownie przejąc dominację na świecie, ludzkość staje w obliczu zagłady.

Dougherty wyreżyserował film na podstawie własnego scenariusza sporządzonego razem z Zachem Shieldsem. Film wytwórni Warner Bros. Pictures i Legendary Pictures zadebiutuje w amerykańskich kinach już 31 maja 2019 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Warner Bros. Pictures; Legendary Pictures; EW

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?