Good Joe Bell – Mark Wahlberg i Connie Britton w obsadzie dramatu opartego na faktach!

Mark Wahlberg i Connie Britton dołączyli do obsady opartego na faktach dramatu pt. Good Joe Bell. Informację podał portal The Wrap. Na pokładzie projektu znajduje się Reid Miller. Jego reżyserem jest natomiast Renaldo Marcus Green.

Według raportu podanego przez portal The Wrap Good Joe Bell przedstawi widzom prawdziwą historię ojca pochodzącego z Oregonu o imieniu Joe Bell (Wahlberg). Mężczyzna wyruszył na spacer przez całą Amerykę wraz ze swoim synem, Jadinem (Miller).

Good Joe Bell

Fot.: Closest to the Hole Productions; Film 44

Zobacz również: Mighty Mouse – znamy scenarzystów filmu traktującego o myszce z nadprzyrodzonymi zdolnościami!

Scenarzystami filmu są Diana Ossana i Larry McMurtry. Jego produkcją zajmą się Daniela Taplin Lundberg, Riva Marker, Jake Gyllenhaal, Eva Maria Daniels, Cary Fukunaga, Ryan Ahrens, Mark Wahlberg i Stephen Levinson.

Źródło: ComingSoon.net  / Ilustracja wprowadzenia – Closest to the Hole Productions; Film 44

 

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?