Gorąca gwiazda Baby Driver w spin offie Szybkich i wściekłych!

Portal Variety niedawno ogłosił, że gwiazda filmu Baby Driver, czyli Eiza Gonzalez dołączyła do Dwayne’a Johnsona i Jasona Stathama w pełnym testosteronu spin offie serii Szybcy i wściekli pt. Hobbs & Shaw. Podobno rola aktorki została dodana dosłownie na ostatnią chwilę, ze względu na jej pracę na planie obrazu Legendary, a mowa tutaj o Godzilli vs Kong.

Baby Driver

Fot.: Wilson Webb; TriStar Pictures, Inc.; MRC II Distribution Company L.P.

Zobacz również: Kapitan Marvel – Prawdopodobnie poznaliśmy prawdziwą tożsamości postaci odgrywanej przez Jude’a Lawa!

Hobbs & Shaw podąża zatem śladami agenta służb dyplomatycznych – Luke’a Hobbsa, odgrywanego przez Johnsona i zabójcy Deckarda Shawa, w którego wciela się Statham. Scenariusz do obrazu sporządził Chris Morgan, który pracował nad serią Szybcy i wściekli od jej trzeciej odsłony zatytułowanej Tokio Drift. Film został wydany w 2006 roku.

Nadchodzący spin off to zupełnie odrębną historia, niepowiązana z będącymi w trakcie rozwoju, kolejnymi częściami flagowej sagi. Dziewiąta odsłona zagości na ekranach kin 10 kwietnia 2020 roku, a 10 2 kwietnia 2021 roku.

W obsadzie widowiska znajduje się również Idris Elba jako główny antagonista obrazu. Hobbs & Shaw zagoszczą w kinach już 2 sierpnia 2019 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – El Rey Network LLC. 

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?