Guns Akimbo z Danielem Radcliffe otrzymało pierwsze oficjalne zdjęcie

Guns Akimbo, czyli komedia akcji z Danielem Radcliffe rozpoczyna swoją promocję. Byłego Harrego Pottera tym razem zobaczymy w świecie miejskich walk gladiatorów XXI wieku.

Pierwsze oficjalne ujęcie z Guns Akimbo, które nam zaprezentowano ukazuje bohatera granego przez Radcliffe stojącego pośród kompletnego chaosu. Wynika on z realiów w jakie wrzucono główną postać o imieniu Miles. Jest on twórcą gier komputerowych, którego życie nie potoczyło się tak jak by tego chciał. Tkwi w pracy bez perspektyw i tęskni za swoją piękną, byłą dziewczyną – Novą. Jego nudna egzystencja nagle się zmienia, ponieważ zostaje zapisany jako członek na sekretnej stronie internetowej w darknecie. Zarządzający nią gang znany jako Schism porywa całkowicie nieznajome sobie osoby i organizuje miejskie potyczki na śmierć i życie, w których są zawodnikami. Początkowo Miles unika swoich przeciwników i stara się jedynie przeżyć. Wszystko się zmienia, gdy jego wrogowie porywają Novę. W tym momencie Miles musi stanąć do walki o jej życie.

Fot. materiały promocyjne

Zobacz również: Borderlands 3 – zobaczcie nowy, gameplayowy zwiastun!

Oprócz Daniela Radcliffe (Miles) w filmie występuje także Natasha Liu Bordizzo (Nova), Samara Weaving (Nix). Reżyserią i scenariuszem zajmuje się Jason Lei Howden. Premiera odbędzie się na tegorocznym Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto we wrześniu.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: imdb.com

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?