Guns Akimbo – zwiastun i polska data premiery szalonego filmu akcji z Danielem Radcliffem

Guns Akimbo to napakowany akcją i czarnym humorem film z Danielem Radcliffem i Samarą Weaving w rolach głównych. Produkcja trafi do polskich kin 13 marca, a w sieci pojawił się polski zwiastun promujący obraz.

Opis dystrybutora: Życie Milesa nie potoczyło się zgodnie z jego oczekiwaniami. Zamiast wymarzonego losu bohatera, spędza całe dnie przy biurku tworząc gry komputerowe wśród współpracowników, którzy nie darzą go zbyt wielką sympatią. Wszystko ulega zmianie, gdy będąc pod wpływem alkoholu pozostawia negatywny komentarz na stronie nielegalnego internetowego show o nazwie Skizm, którego uczestnicy walczą ze sobą na śmierć i życie. W efekcie Milesowi składa wizytę Riktor, maniak stojący za kanałem i siłą zmusza go do wzięcia udziału w morderczej zabawie. Jego pierwszym przeciwnikiem okazuje się dotąd niepokonana gwiazda rozgrywek, Nix (Samara Weaving).

Guns Akimbo

fot. kadr z filmu Guns Akimbo/materiały prasowe

Reżyserem filmu jest Jason Lei Howden – nowozelandzki reżyser i scenarzysta, który doświadczenie w branży filmowej zdobywał współtworzącefekty specjalne do takich produkcji, jak „Wielki Gatsby”, „Człowiek ze stali” , czy trylogii „Hobbit” Petera Jacksona. Jego reżyserski debiut „Śmierćgazm” – niezależny film z pogranicza horroru i kina akcji – zdobył Grand Prix na festiwalach filmowych w Molins oraz w Knoxville. W obsadzie produkcji znajdują się: Daniel Radcliffe Samara Weaving, Ned Dennehy, Rhys Darby, Mark Rowley, Natasha Liu Bordizzo.

Zobacz również: Avengers, Wataha, Harry Potter i nie tylko! Wyjątkowy grudzień w HBO GO!

Guns Akimbo trafi do polskich kin 13 marca 2020 roku. Za dystrybucję odpowiada Mayfly.

Źródło: informacja prasowa / ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Guns Akimbo/materiały prasowe

Redaktor

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?