Gwiazda filmu Kick-Ass dołącza do filmu o Tomie i Jerrym

Portal Collider donosi, że Chloë Grace Moretz – znana m.in. z roli w Kick-Ass – zagra jedną z głównych ról w filmie o przygodach Toma i Jerry’ego.

Chloë Grace Moretz wcieli się w postać o imieniu Kayla. To nowa pracownica wytwornego hotelu, w którym przebywa mysz imieniem Jerry planująca zrujnować organizowane tam wesele. Chcąc rozwiązać ten problem, bohaterka decyduje się na zatrudnienie Toma – kota będącego przybłędą. Sprawy jednak nie idą zgodnie z planem, a złowieszczy szef Kayli postanawia wkrótce wyeliminować zarówno mysz, jak i kota.

Tom i Jerry, podobnie jak w większości filmów animowanych z ich udziałem, nie będą mieli kwestii dialogowych.

Zobacz również: Pojawiły się kandydatki do zagrania w wersji live-action Toma i Jerry’ego

Film będzie połączeniem obrazu aktorskiego i wytworzonego z pomocą efektów komputerowych. Wyreżyseruje go Tim Story (Fantastyczna CzwórkaShaft) na podstawie scenariusza przygotowanego przez: Katie Silberman (Booksmart), April Prosser (The Last Summer) i Kevina Costello (Miś Brigsby).

Źródło: ComicBookMovie.com / Ilustracja wprowadzenia: ComicBookMovie.com

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?