Gwiazda Na noże i Nie czas umierać w niesamowitej sesji Vanity Fair

Jej kariera bez wątpienia znajduje się na fali wznoszącej, a aktorka zdaje się bez przerwy otrzymywać kolejne ciekawe role.

Wschodząca gwiazda Hollywood już pokazała się chociażby w Blade Runner 2049, w ubiegłym roku świetnie zagrała w Na noże, a teraz ponownie zagra z Danielem Craigiem w Nie czas umierać. W Vanity Fair pojawiła się specjalna sesja zdjęciowa, w które wystąpiła ta niezwykle utalentowana aktorka.

Zobacz również: The Batman – kolejna porcja zdjęć w gotyckiej katedrze!

Nie czas umierać do roli Agenta 007 powróci po raz ostatni Daniel Craig, a w pozostałych rolach wystąpią m.in.: Ana de Armas, Lashana Lynch, Rami Malek i Billy Magnussen. Film wyreżyseruje Cary Fukunaga. Premiera planowana jest na 8 kwietnia 2020 roku.

Tym razem James będzie cieszył się spokojną emeryturą i cudownym życiem na Jamajce. Jednak jego stary przyjaciel Felix Leiter z CIA zwraca się do niego z prośbą  pomoc. Misja ocalenia porwanego naukowca okazuje się o wiele bardziej złożona, niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka i naprowadza agenta 007 na trop nowego złoczyńcy, dysponującego niezwykle niebezpieczną i zaawansowaną technologią.

Premiera odbędzie się 8 kwietnia 2020 roku.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: Vanity Fair

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?