Gwiazda Strażników Galaktyki twierdzi, że scenariusz Legionu Samobójców jest naprawdę dobry!

Wszystko wskazuje na to, że James Gunn już za nieco ponad miesiąc rozpocznie prace na planie swojego pierwszego filmu w superbohaterskim świecie DC Comics. Niestety o nowym Legionie Samobójców wiemy niewiele. Teraz dowiadujemy się co nie co na temat scenariusza, który jest podobno naprawdę dobry.

Tak przynajmniej twierdzi brat reżysera – Sean Gunn, który miał już okazje pracować z Jamesem przy Strażnikach Galaktyki. Wcielił się tam w rolę zarówno galaktycznego bandyty Kraglina, jak i odgrywał na planie Rocketa w kostiumie motion capture. W oświadczeniu opublikowanym na comicbook.com, aktor twierdzi że miał okazję przeczytać scenariusz nowego Legionu Samobójców i jego zdaniem jest on naprawdę dobry. Potwierdził przy okazji, że produkcja filmu ma się wkrótce rozpocząć. Niestety powstrzymał się od zdradzenia informacji na temat tego czy pojawi się w widowisku.

„Zobaczymy”, mówi Sean Gunn o roli. „Wiem, że [James] jest bardzo podekscytowany zdjęciami do filmu, a teraz, kiedy przeczytałem scenariusz to nie powiem nic więcej, poza tym, że jest on naprawdę dobry. I wiem, jak mój brat jest tym wszystkim podjarany, dlatego sam jestem ciekawy aby usłyszeć co będzie dalej. Ale wkrótce zaczynają zdjęcia.”

James Gunn reżyserem Legionu Samobójców

Fot. Materiały prasowe

Zobacz także: Wiemy czy Batman pojawi się w nowym Legionie Samobójców

Dla przypomnienia sam James Gunn zapowiedział, że jego wersja Legionu Samobójców nie będzie kontynuacją filmu sprzed trzech lat. Ponadto producent uniwersum DC – Peter Safran stwierdził, że film będzie idealnym oddaniem pomysłowości Gunna. W reebocie na pewno ponownie zobaczymy Margot Robbie w roli Harley Quinn, ale zabraknie Willa Smitha. Do obsady oficjalnie dołączył Idris Elba (póki co nie wiemy w jaką postać się wcieli).  W filmie powrócą Viola Davis jako Amanda Waller, Jai Courtney jako Captain Boomerang oraz Joel Kinnaman jako Rick Flag.

Warner Bros wyznaczył datę premiery Legionu Samobójców na 6 sierpnia 2021 roku.

Pasjonat nowych technologii, gadżeciarz, maniak seriali i fan Marvela oraz Star Wars. Bez słuchawek nigdzie się nie ruszam. Cenię dobre RPG-i i gry akcji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?