Gwiazda Wikingów, Travis Fimmel zagra w thrillerze science fiction

Travis Fimmel, którego szeroka publika poznała w roli Ragnara, zmierza teraz w całkowicie inne filmowe rejony. Tym razem zobaczymy go w settingu science fiction w Zone 414.

Film, w którym zobaczymy australijskiego aktora, będzie rozgrywać się w bliskiej przyszłości. Miejsce akcji stanowi tytułowa strefa 414, która jest zamieszkana w większości przez humanoidalne roboty. Pewnego dnia, ktoś porywa córkę twórcy wszystkich maszyn, a do jej odnalezienia zostaje przydzielony prywatny detektyw. To w tę postać wcieli się Travis Fimmel. W zadaniu pomoże mu Jane, która jest zaawansowaną i samoświadomą sztuczną inteligencją. Ważniejsze od porwania wynalazcy może okazać się jednak odkrycie powodu powstania strefy.

Fot. kadr w serialu Wikingowie

Zobacz również: Ad Astra – Brad Pitt w finałowym zwiastunie filmu

Zone 414 jest debiutem reżyserskim Andrew Bairda w kwestii filmów pełnometrażowych. Do tej pory zajmował się jedynie krótkimi produkcjami dotyczącymi różnych muzyków oraz teledyskami. Pisaniem scenariusza zajmie się za to Bryan Edward Hill, który doświadczenie zdobywał między innymi przy Titans. Jest on też jednym z producentów. Zdjęcia do produkcji rozpoczną się w listopadzie.

Źródło: deadline.com / Ilustracja wprowadzenia: Emma McIntyre

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?