Gwiazdy Alienisty ponownie razem!

Zza oceanu dochodzą do nas wieści, że Daniel Brühl i Luke Evans, czyli gwiazdy netflixowego przeboju Alienista, wystąpią razem w remake’u francuskiego filmu z 2006 roku- Mon Meilleuer AmiMój najlepszy przyjaciel. Produkcją zajmie się Max Frye, dodatkowo Rosalie Swedlin wraz z Bardem Dorros z Anonimus Content, wszyscy doskonale znani z produkcji Alienisty.

Mój najlepszy przyjaciel został nakręcony przez Patrica Leconte i przedstawia perypetie nieuprzejmego i egoistycznego sprzedawcy antyków, który chcąc wygrać zakład ze swoją wspólniczką, postanawia przyprowadzić na spotkanie swojego przyjaciela. Tutaj rozpoczynają się gorączkowe, ale i zabawne poszukiwania odpowiedniego kandydata, którym ostatecznie staje się kierowca taksówki. Brühl, tytułowy bohater Alienisty skomentował swój angaż w nowym filmie:

Remake tak ciepłego filmu, jakim jest Mój najlepszy przyjaciel, to wspaniała okazja, by cała grupa mogła ponownie ze sobą popracować. Praca z nimi na planie Alienisty była świetna. Luke Evans, Max Frye, Rosalie Swedlin i Anonymous Content są wspaniali!

Evans także wypowiedział się na ten temat:

To naprawdę wspaniałe uczucie, jakim jest kontynuacja pracy z tak utalentowanymi ludźmi i kreatywnymi artystami, z którymi odniosłeś tak wielki sukces. Wraz z Danielem Brühlem przeżyliśmy niesamowitą podróż podczas kręcenia Alienisty, darzymy się niesamowity szacunkiem, ponadto mogę mówić o nim jak o moim przyjacielu. To szalenie ekscytujące, że ponownie możemy razem współpracować i przenieść nasza przyjaźń na zupełnie nowy poziom.

Daniel Bruhl, Luke Evans. 70 rozdanie Nagród Emmy, 17.09.2018/ Źródło: Getry Images

Zobacz również: Daredevil – rewelacyjny plakat zapowiadający 3. sezon!

Luke Evans dał się doskonale poznać, jako Gaston w najnowszej odsłonie Pięknej i Bestii, a Daniel Brühl, jako filmowy Zemo, zadziwiał swoją pomysłowością w trzeciej części przygód Kapitana Ameryki: Wojna bohaterów. Obsada jak i cała produkcja zapowiadają się obiecująco, nie pozostaje nic innego jak tylko czekać na dalsze wieści z planu.

Źródło: Deadline.com / Ilustracja wprowadzenia: Netflix

Miłośniczka sportów- zwłaszcza piłki nożnej i żużla, ale wieczory wolę spędzić przy dobrej książce lub filmie. Jeśli mowa o filmach, to nie preferuję konkretnego gatunku. Film musi mieć w sobie to przysłowiowe "coś".

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?