Gwiezdne wojny – Donald Glover może powrócić do roli Lando

Możliwe, że Disney znów planuje rozszerzać uniwersum Gwiezdnych wojen o poboczne produkcje. Tym razem miałby to być serial o Lando Calrissianie z Donaldem Gloverem w roli głównej.

Na razie musimy zaznaczyć, że mówimy tutaj o plotce. Informacja o planach dotyczących serialu o Lando Calrissianie została podana przez autorów podcastu Kessel Run Transmissions. Wcześniej odpowiadali jednak za informację o serialu The Bad Batch, która szybko się potwierdziła. Możliwe więc, że znów udało im się dostać do wiarygodnych źródeł w samym Disney’u. Wytwórnia nie potwierdziła jednak na razie tych twierdzeń. Z drugiej strony pomysł na serial dotyczący postaci Lando może być rzeczywiście korzystny dla amerykańskiej korporacji. Platforma streamingowa Disney+ cierpi obecnie na brak oryginalnej zawartości, którą mogłaby przyciągnąć więcej nowych widzów. Kolejny wysokobudżetowy serial ze świata Gwiezdnych wojen mógłby poprawić tę sytuację.

Zobacz również: Perry Mason – serial HBO dostanie 2. sezon!

Wciąż musimy jednak wziąć pod uwagę jak ryzykownym ruchem byłaby decyzja o stworzeniu serialu z Donaldem Gloverem. Han Solo: Gwiezdne wojny – historie, w którym aktor po raz pierwszy wcielił się w rolę Calrissiana, był głośną porażką Disneya. Film, który posiadał budżet rzędu 275 mld dolarów i wielką markę do dyspozycji zarobił jedynie 392 miliony. Biorąc to pod uwagę trzeba zastanowić się czy włodarze firmy chcieliby wracać do swojego największego potknięcia. Teraz pozostaje tylko czekać na ewentualną odpowiedź studia.

Źródło: twitter.com / Ilustracja wprowadzenia: Walt Disney Studios Motion Pictures

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?