the old guard background Advertisement

Gwiezdne Wojny: Epizod IX – czy Star Wars Celebration da nam wreszcie pierwszy zwiastun?

Do wielkiej premiery kolejnej części gwiezdnej sagi pozostało jeszcze 8 miesięcy, jednak fani wprost nie mogą się doczekać pierwszych materiałów prezentujących Epizod IX. I nie ma się co dziwić, w końcu produkcja zapowiadana jest jako zwieńczenie historii rodu Skywalkerów.

Kto wie, być może już wkrótce zobaczymy wreszcie przynajmniej jakąkolwiek zapowiedź. W najbliższych dniach dojdzie do Star Wars Celebration w Chicago, czyli wielkiego święta fanów Gwiezdnych Wojen. Zważywszy na to, że w 2017 roku właśnie podczas tego eventu obejrzeliśmy pierwsze materiały związane z Ostatnim Jedi, wielu przypuszcza, że historia się powtórzy. Cóż, panel związany z tegorocznym epizodem odbędzie się już jutro. Kto wie, może nadszedł właśnie czas?

Przebudzenie Mocy

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: Tak Netflix kręci Wiedźmina w Polsce. Wideo z planu w Ogrodzieńcu

Gwiezdne Wojny: Epizod IX pojawią się w polskich kinach już 19 grudnia 2019 roku. Reżyserem obrazu jest J.J. Abrams. Z kolei w obsadzie filmu znajdują się m.in.: John Boyega, Daisy Ridley, Adam Driver, Oscar Issacs, Kelly Marie Tran, Mark Hamill, Billy Dee Williams, Keri Russel i Carrie Fisher

Źródło: express.co.uk / Ilustracja wprowadzenia – Disney; Lucasfilm

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?