Gwiezdne Wojny: Epizod IX – Kevin Smith zachwycony planem zdjęciowym!

Informacje dotyczące najnowszej części Star Wars są bardzo dawkowane. Nikogo zatem nie dziwi, że każda niemal wzmianka wzbudza niemałe zainteresowanie. Amerykański scenarzysta i reżyser, a prywatnie wielki fan Gwiezdnych Wojen, Kevin Smith, został zaproszony przez J.J Abramsa na plan najnowszej części.

W wywiadzie z Good Morning America, Smith opowiedział o swoich wrażeniach po wizycie na planie filmu Gwiezdne Wojny: Epizod IX. Smith był świadkiem filmowania jednej ze scen i tak opisuje swoje odczucia:

J.J. Abrams stanął na wysokości zadania. Film wygląda fantastycznie. Upłynął dopiero rok, a wygląda to fenomenalnie.Wielokrotnie wzruszyłem się na planie. Ktoś, kogo widziałem wcześniej w tych filmach, dał najlepszy popis aktorski w karierze. Niejednokrotnie uroniłem łzy, to było niesamowite uczucie! Największy plan filmowy jaki widziałem w życiu. J.J. nie robi filmu, on zbudował mały kraj.

Zobacz również: TOP 20 – Najgorsze filmowe sequele!

Abrams powraca na krzesło reżysera Gwiezdnych Wojen. Ostatni Jedi w reżyserii Johnsona podzielił fanów na całym świecie. Star Wars: Episode IX ma być niejako korektą kursu po kontrowersyjnym filmie Johnsona i po słabym wyniku Solo. W filmie ponownie zobaczymy: Daisy Ridley, Adama Drivera, John Boyega, Oscara Isaaca, Lupite Nyong’o, Anthonego Danielsa oraz Marka Hamilla. Będziemy także świadkami wielkiego powrotu Billiego Dee Williamsa w roli Lando.

Przypominamy, że Gwiezdne Wojny: Epizod IX pojawi się w kinach w 20 grudnia 2019 roku

Żródło: heroichollywood.com/ Ilustracja wprowadzenia: Heroic Hollywood

Miłośniczka sportów- zwłaszcza piłki nożnej i żużla, ale wieczory wolę spędzić przy dobrej książce lub filmie. Jeśli mowa o filmach, to nie preferuję konkretnego gatunku. Film musi mieć w sobie to przysłowiowe "coś".

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?