Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi – fan przerobił kontrowersyjną scenę z Leią

Najnowsza odsłona gwiezdnej sagi zebrała wysokie noty u krytyków, ale przy tym bardzo podzieliła fanów. Krytykowano rozwiązania niektórych wątków, ukazanie postaci Luke’a, czy rozwój Rey jako pierwszoplanowej bohaterki. Podobnie było z generał Leią.

Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi zawierał kilka scen, które zaskoczyły – często w sposób negatywny – widzów. Jednią z nich była Leia, która, niczym Superman, przy użyciu Mocy wróciła na statek. Jeden z fanów zmienił tę scenę ukazując księżniczkę używającą mocy, by zniszczyć statek Najwyższego Porządku. W tle przebrzmiewa kawałek Led Zeppelin – Immigrant Song, który można było usłyszeć w filmie Thor: Ragnarok.

Zobacz również: Gwiezdne Wojny Epizod IX – produkcja otrzymała nowy tytuł roboczy

Przypomnijmy, że w produkcji statek ten został zniszczony po samobójczej akcji Admirał Holdo. Niektórzy z fanów uważają, że zamiast Admirał to właśnie Leia powinna być w tym statku. Wszystko to w związku ze śmiercią Carrie Fisher.

Jakie jest Wasze zdanie? Lepszym rozwiązaniem byłoby poświęcenie księżniczki?

Ostatni Jedi jest już dostępny na Blu-Ray i DVD. W kinach za to można jeszcze oglądać nowy film z uniwersum  – Han Solo: Gwiezdne wojny – historie.

Źródło: heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Stały współpracownik

Boks, filmy, futbol. To moje trzy pasje. A Marlon Brando, Tom Hardy i Christian Bale to moja trójca święta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?