Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie – nowe szkice. Rey na farmie Larsów

Na samym końcu Skywalker. Odrodzenie historia zatoczyła koło i Rey odwiedziła mieszkanie (a raczej jego pozostałości), w którym wychowywał się Luke.

Okazuje się, że kontrowersyjne zakończenie mogłoby być nieco rozszerzone. Jeden z artystów koncepcyjnych zamieścił szkice, na których główna bohaterka Nowej Trylogii odwiedza także kilka dodatkowych kadrów żywcem wziętych z Nowej nadziei.

Zobacz również: Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie otrzymało szczery zwiastun!

W obsadzie filmu Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie znaleźli się ponownie: Daisy Ridley (Rey), Adam Driver (Kylo Ren), John Boyega (Finn), Oscar Isaac (Poe Dameron), Lupita Nyong’o (Maz Kanata), Domhnall Gleeson (Generał Hux), Kelly Marie Tran (Rose), Joonas aj (Chewbacca), Mark Hamill (Luke Skywalker), Anthony Daniels (C-3PO) oraz Billie Lourd. Ponadto dołączą do nich m.in. Dominic Monaghan, Keri Russell, Naomi Ackie i Richard E. Grant. Co więcej, do roli Lando Calrissiana powróci Billy Dee Williams. W filmie pojawi się również postać Lei Organy, w którą wcielała się zmarła Carrie Fisher, a sceny z jej udziałem zostaną stworzone dzięki niewykorzystanym nagraniom z poprzednich odsłon trylogii sequelowej.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?