Halloween Kills – nowy klip z planu

Jeszcze niespełna rok do kolejnej odsłony odrestaurowanego kultowego hitu. Póki co pojawiło się krótkie wideo przedstawiające prace na planie.

Po ogromnym sukcesie nowego Halloween z 2018 roku, twórcy chcą iść za ciosem. Film zarobił ponad 250 milionów przy budżecie sięgającym zaledwie dziesięciu, więc nic dziwnego, że zdecydowano się na kontynuację. Podczas gdy w Halloween jedną z głównych atrakcji był powrót Jamie Lee Curtis, tym razem oprócz niej na ekranie pojawi się również Kyle Richards. Aktorka ta także występowała w pierwszej części serii. Wtedy jednak była dzieckiem, a teraz zobaczymy ją jako dorosłą kobietę. Pojawia się więc pytanie, jakie wydarzenia znów zwiążą jej los z bohaterką graną przez Curtis. Na razie szczegóły fabularne nie są jednak znane.

Jamie Lee Curtis stwierdziła również, że w kolejnej odsłonie serii powróci więcej bohaterów znanych z części z 1978 roku. Nie podzieliła się jednak wiedzą o jakie postacie chodzi.

Za reżyserię Halloween Kills odpowiada David Gordon Green, który zajął się również poprzednią odsłoną. Premiera filmu przewidziana jest na 16 października 2020 roku. W planach jest również trzeci film – Halloween Ends. Nazwa zwiastuje koniec serii, lecz czy tak będzie zdecyduje najprawdopodobniej wynik box office. Ends w kinach pojawi się w 2021.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?