Halloween – pierwszy zwiastun już w czerwcu!!!

To już miesiąc odkąd najnowsza odsłona Halloween z Jamie Lee Curtis w roli głównej została przedstawiona podczas CinemaCon w Las Vegas. Szczęśliwcy, którzy mieli okazję uczestniczyć w tym wydarzeniu, dostali szansę obejrzenia fragmentu widowiska. Po pokazie pojawiły się zróżnicowanie opinie wśród zebranej publiczności, lecz większa część była pozytywna. Wielu widzów chwaliło reżysera – Davida Gordona Greena i współscenarzystę Danny’ego McBride’a za stworzenie naprawdę przerażającego obrazu. Niedawno z kolei Jason Blum postanowił ogłosić za pośrednictwem swojego konta na portalu społecznościowym Twitter.com, iż pierwsza zapowiedź Halloween pojawi się w czerwcu. Cieszycie się?

Zobacz również: Halloween – pierwszy plakat najnowszej odsłony!!!

Według zaprezentowanego fragmentu, Laurie Strode odgrywana przez Jaime Lee Curtis spodziewała się przybycia Michaela Myersa, a co za tym idzie, podjęła odpowiednie przygotowania mające na uwadze jego powrót. Między innymi w swoim domu umieściła mnóstwo poukrywanej broni. Podobno nie tylko Strode oczekiwała przybycia swojego arcywroga. Tak zeznali widzowie. Ktoś jeszcze chciał się przywitać z Michaelem Myersem, ale to wspomniana powyżej kobieta była zdecydowana zabić go raz na zawsze. Brzmi interesująco?

Niektórzy fani byli zasmuceni zmianą zakończenia oryginalnego filmu. Nowy obraz podobno ukazuje, że Michaela Myersa aresztowano po tym, jak dr Loomis go postrzelił. Zatem przerażający psychopata ucieknie w nadchodzącej odsłonie z więzienia, w celu zamordowania Laurie Strode. Fanów nieco zawiodła taka zmiana, ponieważ odziera ona postać Michaela Myersa z jakichkolwiek niedomówień, tajemniczości czy okultyzmu, czyniąc z niego zwykłego człowieka, co z kolei powoduje, iż jest on w oczach widzów mniej straszny. Mimo to Danny McBride i David Gordon Green zdecydowali, ze ich obraz odejdzie od magii i fantasty, będąc tym samym stawiającym na realność horrorem.

Główny antagonista serii Halloween!

Fot.: Compass International Pictures

Do tej pory nikt nie widział nowego Halloween w całości, wiec powyższe rozważania należy traktować z przymrużeniem oka. Po sieci krążą też plotki o bardzo słabych pokazach testowych, lecz nie zostało to jeszcze w żaden sposób udowodnione. Premiera produkcji odbędzie się 19 października 2018 roku i wtedy dopiero tak naprawdę przekonamy się o jakości nowego Halloween i formie Michaela Myersa.

Źródło: Movieweb.com / Ilustracja wprowadzenia – Compass International Pictures

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?