Halloween – zobacz wyciętą scenę z filmu!

Mimo iż jeszcze nie tak dawno temu, mogliśmy oglądać w kinach nową odsłonę kultowej serii Halloween, to wytwórnia Universal już zdecydowała się zapowiedzieć w pewien sposób wydanie DVD swojego udanego dzieła, publikując w sieci wyciętą z rzeczonego obrazu grozy scenę. Znajdziecie ją poniżej. Jak Wam się podoba? Dajcie znać w komentarzach!

W nowej odsłonie Halloween Jamie Lee Curtis powraca jako ikoniczna Laurie Strode. Bohaterka stacza tutaj swój finalny pojedynek z Michaelem Myersem. Jest to małomówny, zamaskowany zabójca prześladujący kobietę od czasu jej spektakularnej ucieczki, mającej miejsce, gdzieś cztery dekady temu. Judy Greer wciela się w Karen Strode, córkę rzeczonej powyżej postaci. Andi Matichak natomiast odgrywa Allyson, wnuczkę kultowej Laurie Strode.

Zobacz również: Monster Hunter – pierwsze oficjalne zdjęcie adaptacji popularnej serii gier wideo!

Wprawdzie bohaterka odgrywana przez Curtis została permanentnie zabita w Halloween: Powrót, który ujrzał światło dzienne w 2002 roku. Jednakże zrealizowana część zwyczajnie pomija wiele ostatnich sequeli, opowiadając zupełnie nową, alternatywną historię. Aktorka pojawiła się w czterech odsłonach serii Halloween. Były nimi: oryginalny film z 1978 roku, jego kontynuacja wydana w 1981 roku, Halloween – 20 lat później z 1998 roku oraz rzeczony wcześniej Powrót.

Konsultantem oraz producentem wykonawczym filmu został John Carpenter, który połączył siły z Jasonem Blumem. Zainspirowani historią wymyśloną przez mistrza grozy, David Gordon Green i Danny McBride stworzyli własną opowieść, będącą zupełnie nową ścieżką, mającą miejsce po wydarzeniach znanych z oryginalnego filmu. Warto tutaj dodać, ze pierwszy z rzeczonych przed chwilą panów zajął się też reżyserią obrazu grozy.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Blumhouse Productions; Universal Pictures

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?