Han Solo dostanie film na Disney+?

Han Solo: Gwiezdne wojny – historie było na tyle nieudaną produkcją, że Disney wstrzymał swoje szeroko zakrojone plany z inwazją spin-offów.

Teraz pojawiły się jednak pogłoski, jakoby sequel filmu miał powstać specjalnie na platformę Disney+. Być może władze studia Myszki Miki uznały to za dobre posunięcie pod względem marketingowym. W końcu już w okolicach rocznicy słychać było głosy, wedle których młody Solo powinien wrócić. Przekonamy się za jakiś czas.

Zobacz również: Doktor Doom pojawi się wreszcie w MCU?

Opis produkcji: Wejdź do Sokoła Millennium i udaj się w podróż do odległej galaktyki wraz z filmem Han Solo: Gwiezdne wojny – historie. Oto zupełnie nowa opowieść z jedną z najbardziej barwnych postaci całego uniwersum! Poprzez serię śmiałych eskapad w głąb mrocznego i niebezpiecznego podziemia przestępczego, Han Solo poznaje swojego przyszłego, drugiego pilota – Chewbaccę, jak również spotyka się z osławionym hazardzistą – Lando Calrissianem. Podróż ta ukształtuje prawdziwą legendę Gwiezdnych Wojen!

W obsadzie galaktycznego widowiska znajdują się nastepujące gwiazdy: Alden Ehrenreich – Han Solo, Donald Glover – Lando Calrissian, Joonas Suotamo – Chewbacca, Woody Harrelson – Beckett, czyli mentor głównego bohatera. W filmie pojawiła się także: Emilia Clarke, Thandie Newton, Paul Bettany i Phoebe Waller-Bridge.

Premier filmu Han Solo: Gwiezdne wojny – historie w polskich kinach miała miejsce 25 maja 2018 roku.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?