Han Solo: Gwiezdne wojny – historie – czy sequel kiedyś powstanie? Wielu fanów do tego nawołuje w okolicach rocznicy

Han Solo to fascynująca postać, ale sama solowa produkcja nie tylko nie odniosła sukcesu, ale także zahamował zapędy Disneya w produkowaniu kolejnych filmów z cyklu Gwiezdne wojny – historie.

Wczoraj minęły już dwa lata od premiery tej produkcji i wygląda na to, że na Twitterze wzmogły się apele fanów, by stworzyć sequel. Wielu z nich jest bowiem ciekawych, jak dalej potoczą się losy Hana, zanim zaprosi na pokład Luke’a i Bena Kenobiego w Nowej nadziei. Istotna może być też kwestia Dartha Maula. Postać mająca swoje cameo w filmie ostatnimi czasy jest bowiem niezwykle popularna, głównie dzięki finałowemu sezonowi Wojen klonów. Ciężko jednak stwierdzić, czy przy obecnie obranej polityce Lucasfilmowi wyda się to opłacalne.

Disney nie zgodził się przełożyć Hana Solo na grudzień

Kadr z filmu Han Solo: Gwiezdne wojny – historie

Zobacz również: Star Wars Underworld – projekt Lucasa sprzed lat miał mieć niesamowity rozmach

Opis produkcji: Wejdź do Sokoła Millennium i udaj się w podróż do odległej galaktyki wraz z filmem Han Solo: Gwiezdne wojny – historie. Oto zupełnie nowa opowieść z jedną z najbardziej barwnych postaci całego uniwersum! Poprzez serię śmiałych eskapad w głąb mrocznego i niebezpiecznego podziemia przestępczego, Han Solo poznaje swojego przyszłego, drugiego pilota – Chewbaccę, jak również spotyka się z osławionym hazardzistą – Lando Calrissianem. Podróż ta ukształtuje prawdziwą legendę Gwiezdnych Wojen!

W obsadzie galaktycznego widowiska znajdują się nastepujące gwiazdy: Alden Ehrenreich – Han Solo, Donald Glover – Lando Calrissian, Joonas Suotamo – Chewbacca, Woody Harrelson – Beckett, czyli mentor głównego bohatera. W filmie pojawiła się także: Emilia Clarke, Thandie Newton, Paul Bettany i Phoebe Waller-Bridge.

Premier filmu Han Solo: Gwiezdne wojny – historie w polskich kinach miała miejsce 25 maja 2018 roku.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Han Solo: Gwiezdne wojny – historie

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?