Harley Quinn: Ptaki Nocy i Dżentelmeni z wcześniejszą premierą na VOD

Jeśli nie wiecie co ze sobą zrobić podczas długiego pobytu w domu to dobrą propozycją będą nowe filmy dostępne do obejrzenia w sieci. Harley Quinn oraz Dżentelmenów już zaraz można będzie zobaczyć we własnym pokoju.

Sytuacja na świecie zdecydowanie nie sprzyja biznesowi filmowemu. Większość kin została zamknięta co zdecydowanie zmniejszyło zyski wytwórni i dystrybutorów. Aby zminimalizować straty, część filmów otrzymuje jednak wcześniejsze premiery na serwisach VOD. Jako widzowie, możemy się z tego tylko cieszyć. Produkcje, które dopiero co były w kinach, teraz zagoszczą w naszych domach. Harley Quinn: Ptaki Nocy i Dżentelmeni swoją internetową premierę wyznaczoną mają już na 24 marca.

Fot. kadr z filmu Dżentelmeni

Zobacz również: Władca Pierścieni – zdjęcia wstrzymane z powodu pandemii koronawirusa

Oba filmy wcześniej miały wyznaczoną premierę na VOD i nośnikach w połowie kwietnia. Nie dziwi jednak nagła zmiana decyzji. W sytuacji, gdy ogromna część potencjalnych widzów siedzi w domach, wydanie filmów teraz to najlepsza decyzja. Wielkie wytwórnie odzyskają chociaż trochę pieniędzy, a my jako widzowie będziemy się mniej nudzić.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Warner Bros. Pictures

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?