the old guard background Advertisement

Hasbro i Paramount Pictures stworzą nowe filmowe Power Rangers?

Kilka miesięcy temu informowaliśmy o tym, że po tym, jak słynna franczyza trafiła w ręce nowych właścicieli, możemy się spodziewać planów związanych z kolejną filmową wersją Power Rangers.

Tak się składa, że CEO Hasbro, Brian Goldner, wyjawił, że Hasbro i studio Paramount Pictures szykują kolejne podejście po ostatniej kinowej klęsce z 2016 roku, gdy Power Rangers jeszcze pod batutą poprzednich właścicieli zostało zrównane z ziemią przez widzów i krytyków. Obecna współpraca miałaby na pewno sens z punktu widzenia marketingowego – w końcu dała ona już przeszło 5 miliardów dolarów zysku w box office, biorąc pod uwagę filmy z serii Transformers i G.I. Joe.

Power Rangers

Kadr z filmu Power Rangers

Zobacz również: Nowy zwiastun Aladyna zadebiutował w sieci!

Opis dystrybutora filmuPower Rangers wytwórni Saban podąża śladami pięciu zwyczajnych licealistów, którzy muszą stać się kimś niezwykle wyjątkowym, kiedy uświadamiają sobie, że ich małe miasteczko Angel Grove – a także cały świat – staje na skraju zniszczenia za sprawą zagrożenia w postaci obcej cywilizacji. Wybrani przez los, młodzi bohaterowie szybko dochodzą do wniosku, że są jedynymi osobami, które mogą uratować ludzkość przed zagładą. Jednakże, aby podołać temu zadaniu, wpierw będą musieli się zmierzyć z własnymi problemami życia codziennego oraz utworzyć zgraną grupę Power Rangers, zanim będzie za późno.

W obsadzie filmu Power Rangers znajdują się następujące gwiazdy: Elizabeth Banks (Rita Repulsa) Becky G (Trini), RJ Cyler (Billy), Naomi Scott (Kimberly), Ludi Lin (Zack), Dacre Montgomery (Jason), Bryan Cranston (Zordon) i Bill Hader (Alpha 5). Z kolei reżyserią obrazu zajął Dean Israelite (Projekt Almanach: Witajcie we wczoraj), który kręcił młodzieżowe widowisko na podstawie scenariusza autorstwa Johna Gatinsa (Kong: Skull Island, Giganci ze stali), Burka Sharplessa & Matta Sazama (Dracula Historia Nieznana), Zacka Stentza & Ashleya Millera (X-Men: Pierwsza klasa, Thor) oraz Maxa Landisa (Kronika). Producentami Power Rangers są: Haim Saban, Brian Casentini, Wyck Godfrey i Marty Bowen.

Film zadebiutował na ekranach polskich kin 24 marca 2017 roku.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?