Hayley Atwell wystąpi w nowym Mission: Impossible

Hayley Atwell, grająca Peggy Carter w filmach MCU znów wejdzie w skórę agentki. Tym razem w ósmej odsłonie Mission: Impossible.

Aktorka, która regularnie pojawiała się w filmach Marvela, teraz dołączy do kolejnej blockbusterowej serii. Wcześniej znana z roli agentki Carter, wejdzie w skład grupy specjalistów od spraw niewykonalnych. Hayley Atwell pojawi się obok Toma Cruise’a w ósmej odsłonie Mission: Impossible. Angaż ten ogłoszono poprzez wymianę postów między aktorką a scenarzystą i reżyserem filmu, Christopherem McQuarrie. Nie wiadomo jednak jaką właściwie postać zagra Atwell. Z podpisu pod zdjęciem możemy jednak wnioskować, że będzie to niepokorna bohaterka, która woli działać na własną rękę.

Fot. kadr z filmu Mission: Impossible – Fallout

Zobacz również: Call of Duty: Modern Warfare – nadchodzą beta testy oraz prezentacja kampanii!

Hayley Atwell oprócz roli w nowej części serii z Tomem Cruisem, pojawi się także w kolejnej produkcji ze stajni Marvela. Udzieli ona głosu w serialu What If…?, który przedstawi alternatywne wersje wydarzeń z uniwersum MCU. Według plotek, Hayley Atwell ma wcielić się w Kapitan Brytanię.

Ósma część Mission: Impossible ma pojawić się w kinach 5 sierpnia 2022 roku. Wcześniej czeka nas jeszcze siódma odsłona, która w kinach pojawi się o rok wcześniej, 23 lipca.

Źródło: hollywoodreporter.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Kapitan Ameryka: Pierwsze starcie

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?