Helena Bonham Carter w Bondzie 25?!

Skoro już wiadomo, że Daniel Craig ponownie wcieli się w Jamesa Bonda w 25. filmie serii, a reżyserią zajmie się Danny Boyle, nadszedł czas kompletowania obsady produkcji.

Według najnowszych plotek na celowniku producentów znajduje się Helena Bonham Carter, znana przede wszystkim z występów u Tima Burtona oraz roli diabolicznej Beatrix  Lestrange w serii filmów o Harrym Potterze. Rola przeciwnika agenta jej królewskiej mości dobrze zatem wpasowała by się w emploi aktorki.

Jak mówi jedno ze źródeł powiązanych z projektem:

Wszyscy myślą, że to Angelina Jolie dostanie tę rolę, ale szefowie wolą Helenę.

Helena Bonham Carter

Fot. mat. prasowe

Zobacz również: Kim jest Helena Bonham Carter? Infiltracja #56

Gdyby to Jolie objęła rolę , byłby to dla niej drugi raz, kiedy pracuje na planie z Danielem Craigiem. Pierwszy raz para ta grała razem w filmie Lara Croft: Tomb Raider. Według tego samego źródła, gwiazda produkcji oraz reżyser pracują obecnie również nad harmonogramem zdjęć. Wiadomo również, że w filmie powróci Ben Whishaw w roli Q.

Premiera Bonda 25 planowana jest na 25 października 2019 w Wielkiej Brytanii, a w pozostałych krajach na 9 listopada tego samego roku.

Myślicie, że Helena Bonham Carter to dobry wybór, czy jednak wolicie Angelinę Jolie? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: independent.co.uk / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?