Advertisement

Hellboy – plakaty bohaterów oraz nowy materiał zza kulis!

Promocja Hellboy’a nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa, czego dowodem są poniższe plakaty bohaterów oraz materiał zza kulis  produkcji. Trzeba przyznać, że z każdą zapowiedzią wspomniany obraz staje się, przynajmniej w moich oczach, coraz ciekawszy i chyba skłonię się do wizyty w kinie. A co z Wami? Ruszycie na kinową premierę? A może zwyczajnie odpuścicie sobie nowego Hellboy’a? Dajcie znać w komentarzach!

W udostępnionym materiale zza kulis możecie przyjrzeć się procesowi tworzenia efektów specjalnych. Na plakatach z kolei przedstawiono tytułowego bohatera – Hellboy’a, Blood Queen oraz Bena Daimio.

Zobacz również: Pokémon: Detektyw Pikachu – międzynarodowe plakaty filmu!

Opis dystrybutora (kino): Pojmana i unieszkodliwiona przed wiekami królowa czarownic powraca do naszego świata, by znów nieść śmierć i zniszczenie. Jej demoniczny plan zakłada sprowadzenie na Ziemię plag tak potężnych, że ludzkość nie ma z nimi żadnych szans. Tylko bohater o tak piekielnych korzeniach jak Hellboy jest w stanie stawić czoła zagrożeniu i podjąć walkę z czarownicą i jej armią. Jego szanse wzrosną jeszcze bardziej, gdy okaże się dziedzicem potęgi samego Króla Artura. Jednak nawet on w pojedynkę nie jest w stanie wygrać wojny z siłami zła. Zanim dojdzie do decydującego starcia Hellboy musi odzyskać swych dawnych sprzymierzeńców…

Hellboy

Fot.: Dark Horse Entertainment

Hellboy

Fot.: Dark Horse Entertainment

Obsada omawianego show: David Harbour – tytułowy bohater; Ian McShane – adoptowany ojciec Hellboy’a, profesor Trevor Bruttenholm; Milla Jovovich – antagonistka filmu, Nimue / Blood Queen; Sasha Lane – Alice Monaghan; Penelope Mitchell – starsza czarownica Ganeida; i Daniel Dae Kim – Ben Daimio.

Reżyserem omawianego widowiska został Neil Marshall. Wspomniany przed momentem twórca nakręcił reboot Hellboy’a na podstawie scenariusza spod pióra Andrewa Cosby’ego, Christophera Goldena i twórcy postaci – Mike’a Mignoli.

Hellboy

Fot.: Dark Horse Entertainment

Reboot Hellboy’a trafi do polskich kin już 12 kwietnia 2019 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Mark Rogers

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?