Hellboy – potwierdzono kategorię R!

Jak już wspominaliśmy wcześniej, pierwszy, leciutki trailer nowej adaptacji wybitnej powieści graficznej Mike’a Mignoli wywołał dość sprzeczne wrażenia w porównaniu z szumnymi zapowiedziami o poziomie brutalności zbliżonej do pierwowzoru. Teraz wydaje się coraz bardziej pewne to, że zwiastun był prawdopodobnie dość osobliwą zmyłką.

Sam David Harbour, odtwórca tytułowej roli, zapewniał, że film ma być naprawdę mocny. Poniższy wpis może tylko utwierdzić fanów, że Lionsgate nie ma zamiaru robić z Hellboya wakacyjnego paranormalnego „akcyjniaka”.

Zobacz również: Hellboy na zdjęciu w magazynie EMPIRE! David Harbour o swoim wkładzie w rolę

Hellboy to produkcja, która na nowo ukaże historię powstania Hellboya. Film nie będzie miał nic wspólnego z poprzednimi odsłonami i odświeży spojrzenie na tę postać, przy której pojawi się również Krwawa Królowa.  Jak dotąd nie opublikowano żadnych materiałów promujących ten projekt.

Reżyserem jest Neil Marshall, a twórcami scenariusza są Andrew Cosby, Christopher Golden i twórca komiksowej postaci, Mike Mignola. W obsadzie znaleźli się: David Harbour, Ian McShane, Penelope Mitchell, Sasha Lane, Daniel Dae Kim i Milla Jovovich.

Hellboy zadebiutuje w amerykańskich kinach 12 kwietnia 2019 roku.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?