Hellboy – wyciekł zwiastun z New York Comic Con!

Dla tych, którzy nie mogą się już doczekać oficjalnego wideo dającego wgląd w pierwsze sceny nowej wersji udomowionego czerwonego demona, mamy specjalne wideo. Hellboy miał już swój trailer na nowojorskim Comic Conie, jeszcze nieukazany publicznie. Poniżej możemy zobaczyć tę wersję w nieco gorszej jakości.

The Hellboy trailer got leaked, thoughts? from movies

Zobacz również: Bloodshot – oto pierwszy opis filmu!

Hellboy to produkcja, która na nowo ukaże historię powstania Hellboy’a. Film nie będzie miał nic wspólnego z poprzednimi odsłonami i odświeży spojrzenie na tę postać, przy której pojawi się również Krwawa Królowa.  Jak dotąd nie opublikowano żadnych materiałów promujących ten projekt.

Reżyserem jest Neil Marshall, a twórcami scenariusza są Andrew Cosby, Christopher Golden i twórca komiksowej postaci, Mike Mignola. W obsadzie znaleźli się: David Harbour, Ian McShane, Penelope Mitchell, Sasha Lane, Daniel Dae Kim i Milla Jovovich.

Źródło: Reddit / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?