Advertisement
Advertisementpixel

Hellboy- wyznaczono nową datę premiery

Hellboy to reboot, który w kinach miał się ukazać 11 stycznia 2019 roku. Niestety data premiery została oficjalnie przeniesiona.

Z nieznanych powodów premiera nowej produkcji, gdzie główną postacią jest Hellboy została przesunięta o trzy miesiące. Film w kinach pojawi się dopiero 12 kwietnia 2019 roku.

Hellboy- wyznaczono nową datę premiery

Fot. Kadr z filmu Hellboy

Zobacz również: Adonis kontra Drago w nowym zwiastunie Creed II!

Hellboy to produkcja, która na nowo ukaże historię powstania Hellboy’a. Film nie będzie miał nic wspólnego z poprzednimi odsłonami i odświeży spojrzenie na tę postać, przy której pojawi się również Krwawa Królowa.  Jak dotąd nie opublikowano żadnych materiałów promujących ten projekt.

Reżyserem jest Neil Marshall, a twórcami scenariusza są Andrew Cosby, Christopher Golden i twórca komiksowej postaci, Mike Mignola. W obsadzie znaleźli się: David Harbour, Ian McShane, Penelope Mitchell, Sasha Lane, Daniel Dae Kim i Milla Jovovich.

Źródło: comingsoon.net/ Ilustracja wprowadzenia: Kadr z filmu Hellboy

"Nie ganiaj za ludźmi. Bądź sobą, rób swoje i pracuj ciężko. Odpowiedni ludzie- Ci którzy naprawdę pasują do Twojego życia pojawią się i zostaną". Absolwent dziennikarstwa. W wolnych chwilach konferansjer.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?