Hemsworth przystaje na propozycję Johnsona! Aktorzy planują taneczny crossover!

Nie tak dawno temu Dwayne Johnson zaproponował, aby stworzyć crossover Szybkich i wściekłych z Thorem. Oczywiście taki zwariowany pomysł nie mógł pozostać bez odpowiedzi odtwórcy Boga Piorunów, czyli Chrisa Hemswortha, który spektakularnie zaskoczył swojego rozmówcę. Zresztą spójrzcie na poniższą grafikę.

Dirty Dancing

Fot.: Twitter Chrisa Hemswortha

Zobacz również: Nowy film o pokemonach na horyzoncie! Fabuła utrzymana w duchu Rocky’ego?

Aby w pełni zrozumieć, jak obaj aktorzy doszli do tego punku, musimy się cofnąć do ostatniego epizodu serialu The Titan Games, którego prowadzącym jest Dwayne Johnson. Aktor dzierżąc młot w swojej ręce wyzwał Thora na pojedynek z Hobbsem i dał jasno do zrozumienia, kto wyjdzie z niego zwycięsko. Wówczas opublikował również tweeta o rzeczonym powyżej crossoverze, który opatrzył hashtagiem #ThorHitsTheFloor. Wyrażenie w wolnym tłumaczeniu znaczy: Thor wkracza na parkiet.

Hemsworth, znany ze swojego poczucia humoru, zasugerował znacznie mniej brutalny crossover. Jego tweet z odpowiedzią znajdziecie poniżej.

Gdy powiedziałeś, że Thor wkroczy na parkiet, natychmiast zrozumiałem, iż chodzi Ci o parkiet taneczny, czyż nie? A więc co? Robimy remake Dirty Dancing? Stary, zgadzam się na to natychmiast!

Do wypowiedzi był dołączony powyższy fotos. Pewnie film za jakiś wejdzie we wczesną fazę produkcji, lecz na razie obaj panowie mają mnóstwo pracy na głowie, lecz, jak widać powyżej, dobry humor zawsze im dopisuje.

Źródło: We Got This Covered / Ilustracja wprowadzenia – Marvel

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?