Henry Cavill zagra Wolverine’a?!

W kilku miejscach pojawiły się interesujące plotki, jakoby Henry Cavill, który pojawił się już w trzech filmach jako Superman, a jeszcze w tym roku zagra Geralta, mógł przejąć również jeszcze inną ikoniczną rolę.

Rzecz jasna, do oficjalnego potwierdzenia jest bardzo daleko, ale źródła takie jak Reddit piszą o tym, że Cavill ma negocjować z Marvelem kwestię zastąpienia Hugha Jackmana w roli Wolverine’a.

Has anyone else heard of Henry Cavill supposedly being considered as Wolverine for the MCU? He’s too tall. from marvelstudios

Zobacz również: Wiedźmin – poznaliśmy datę premiery serialu?!

Jako że superherosi Foxa zostaną wkrótce przejęci  przez Disney, z pewnością włodarze Marvela zastanawiają się nad tym, czy i jak sprowadzić do kolejnej fazy MCU największe ikony X-Men. Pytanie tylko, czy rzeczywiście tak szybko sprowadzą właśnie tę postać. Oczywiście takie posunięcie praktycznie zamknęłoby ostatecznie drogę Cavillowi do powrotu do roli Człowieka ze Stali (zakładając, że ona w ogóle jeszcze istnieje).

Źródło: Reddit / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe – kolaż

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?