Hillbilly Elegy – Gabriel Basso dołącza do obsady nowego projektu Rona Howarda!

Powiększa się obsada nowego projektu Rona Howarda pt. Hillbilly Elegy, który został oparty na pamiętniku J.D. Vance’a. Tym razem na pokład powstającej produkcji dostał się Gabriel Basso. Informację podał portal Deadline.

Basso dołączył zatem do obsady składającej się dotychczas z Glenn Close, którą na ekranie widzowie będą mogli podziwiać w roli matrony rodziny, jak również Amy Adams.

Gabriel Basso

Fot.: CBS Films; Toy’s House Productions LLC.

Zobacz również: Child’s Play – znamy kompozytora remake’u krwawych przygód złowieszczej laleczki!

Pamiętnik Vance’a koncentruje się na ukazaniu czytelnikom procesu dorastania w Pasie Rdzy. Stanowi również osobistą analizę białej podklasy, ras, a także panujących przywilejów w Ameryce. Wspomniany autor, wychowany w biedzie, pośród przedstawicieli klasy robotniczej, eksploruje własne dzieciństwo, jak również problemy swojej rodziny, która starała się przebrnąć przez kłopoty z uzależnieniem od narkotyków oraz poradzić sobie z ekonomicznymi oraz społecznymi wyzwaniami. Dzięki wsparciu babci, Vance rozwinął głębokie uznanie dla edukacji, a ta była doskonałym fundamentem, by wyrwać się z ubóstwa i jego kulturowych ograniczeń.

Reżyserią projektu zajmie się oczywiście Ron Howard. Scenariusz sporządziła z kolei Vanessa Taylor. Zdjęcia do Hillbilly Elegy rozpoczną się już w tym roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – CBS Films; Toy’s House Productions LLC.

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?