Home Alone – wiadomo, kto zagra główną rolę w reebocie Kevina samego w domu!

Jak wiemy od pewnego czasu, szykowany jest reboot jednego z kultowych filmów familijnych. Poznaliśmy już kto wystąpi w tej roli.

Home Alone będzie oczywiście miało nowego bohatera o imieniu Max. Zagra go Archie Yates, znany z Jojo Rabbit. Wygląda jednak na to, że protagonista będzie miał bardzo podobne cechy do swojego duchowego pierwowzoru. Tym razem jednak rezolutny chłopak nie zmierzy się ze złodziejaszkami, a z pewnym małżeństwem, któremu coś ukradł.

home

Fot. Materiały prasowe

Film nie trafi jednak do kin, tylko od razu na platformę Disney Plus. Jak widać, studio Myszki Miki stara się o własnego, nowego Kevina.

Zobacz również: Donald Trump jako Thanos! Kontrowersyjna kampania prezydenta USA

Pierwszy film z tej serii miał miejsce w 1990 roku.

Rodzina McCallisterów zamierza spędzić Święta Bożego Narodzenia we Francji. W dzień wyjazdu omal nie spóźniają się na samolot. W wyniku małego zamieszania zapominają ze sobą zabrać Kevina (Macaulay Culkin). Ośmioletni chłopiec zostaje sam w domu, od tej pory musi sam sobie radzić ze wszystkim, w czym do tej pory wyręczali go rodzice… łącznie z dwoma złodziejami (Joe Pesci, Daniel Stern), którzy tylko czyhają, by okraść dom McCallisterów.

Źródło: Variety / Ilustracja wprowadzenia: Andrew H. Walker/Shutterstock; Moviestore Collection/Shutterstock

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?