Hunter Killer – ostateczny zwiastun filmu o rosyjskim zamachu stanu!

Wytwórnia Lionsgate opublikowała ostateczny zwiastun jej nowego dramatu z elementami akcji pt. Hunter Killer, jak również kolejny plakat, na którym możecie podziwiać gwiazdy widowiska, a tymi są: Gerard Butler i Gary Oldman. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z udostępniony materiałami.

Zobacz również: Zegar czarnoksiężnika – nowe fragmenty adaptacji znanej powieści dla dzieci!

Głęboko pod Oceanem Arktycznym, kapitan amerykańskiego okrętu podwodnego Joe Glass (Gerard Butler) poszukuje innej ojczystej jednostki, znajdującej się w niebezpieczeństwie, kiedy dowiaduje się o tajnym, rosyjskim zamachu stanu, grożącym zniszczeniem aktualnego porządku świata. Bohater musi szybko zebrać elitarną grupę Navy SEALs, aby uratować porwanego, rosyjskiego prezydenta i przemknąć przez wody wroga, w celu zatrzymania wybuchu III Wojny Światowej.

Kadr z filmu Hunter Killer

Fot.: Lionsgate

Obsada składa się z następujących osób: Gerard Butler, Gary Oldman, Common, Linda Cardellini i Toby Stephens. Obraz wyreżyserował Donovan Marsh. Scenariusz zaś sporządzili Arne L. Schmidt i Jamie Moss, Hunter Killer został oparty na powieści Firing Point spod pióra George’a Wallace i Dona Keitha. Ponadto produkcja została w pełni poparta, jak również wsparta przez US Nay.

Film zadebiutuje w amerykańskich kinach już 26 października 2018 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Lionsgate

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?