Advertisement

Huntress nowym bohaterem Birds of Prey?

Najnowsze informacje mówią, że Huntress może pojawić się w nadchodzącym filmie Warner Bros. z uniwersum DC – Birds of Prey.

Zdjęcia do filmu reżyserowanego przez Cathy Yan mają rozpocząć się w 2019 roku. Z tego co nam na razie wiadomo, produkcja ma skupiać się na grupie superbohaterek i złoczyńców. Podobno jedną z postaci będzie znana z Suicide Squad Harley Quinn, grana przez Margot Robbie. Obecnie jest to jedna z najbardziej rozpoznawanych i lubianych antybohaterek, zatem nic dziwnego, że najprawdopodobniej wystąpi w Birds of Prey. Co ciekawe, zaangażowanie i pomysły aktorki wpłynęły na wybranie żeńskiego grona postaci i możliwość otrzymania przez produkcję kategorii R, o czym mogliście już u nas przeczytać. Możliwe, że dzięki temu zobaczymy w akcji właśnie Huntress.

Huntress z Birds of Prey

Fot. dc.wikia.com

Obecnie nie jest do końca jasne, jacy bohaterowie pojawią się w Birds of Prey. Niedawno można było dowiedzieć się o obustronnych opiniach dotyczących ukazania się Catwoman, chociaż szala przechyla się na jej brak. Omega Underground sugeruje, że to właśnie Huntress dołączy do Harley oraz Batgirl w produkcji Warner Bros., które według Justina Kroll z Variety są pewniakami w scenariuszu. Realizowany jest także osobny film o Barbarze Gordon. Joss Whedon rezygnując ze stanowiska reżysera zostawił ich na lodzie. Mimo wszystko, DC zdaje się mieć nowego scenarzystę.

Zobacz również: Batgirl i Harley Quinn priorytetami dla scenariusza Birds of Prey

Jeżeli pogłoska dotycząca Huntress się sprawdzi, Birds of Prey zaprezentuje nam ciekawą mieszankę superbohaterek. Wszystko zależy od tego, z kim Harley Quinn, Batgirl oraz Huntress się zmierzą. Możliwe, że będzie to Pingwin. Nie wiemy jednak, którą wersję Huntress zobaczymy. Najodpowiedniejszą osobą wydaje się być Helena Bertinelli. Przyglądając się jej skłonnościom do przemocy, mogłaby idealnie wpasować się w wizję Robbie odnośnie filmu kategorii R. Nie byłby to debiut tej Huntress, gdyż Bertinelli miała już swój udział w sezonie 1 serialu Arrow. Równie ciekawym wyborem jest Helena Wayne. Ta postać pojawiła się również w serialu Birds of Prey jako córka Batmana.

Udział Huntress wydaje się logiczny, ze względu na jej długotrwałe powiązanie z komiksową wersją Birds of Prey. Niechęć pomiędzy Huntress i Batgirl również wpłynęłaby na ciekawy rozwój sytuacji. Kto według was najlepiej wpasowałby się do roli tej bohaterki?

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia batman.wikia.com.

Stały współpracownik

Mam ogromne źrenice, a w poprzednim wcieleniu byłem Chińczykiem. Uwielbiam Lema i wszelkie książki skłaniające do refleksji. Twin Peaks to mój ulubiony serial. Na co dzień jestem ojcem chrzestnym, maniakiem kultur i języków obcych oraz podróżnikiem (jeszcze bez busa).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?