the old guard background Advertisement

Idris Elba chce wrócić do MCU w Thor: Love and Thunder!

Idris Elba został zapytany czy interesowałby go powrót do roli Heimdalla w kolejnej odsłonie Thora, w reżyserii Taiki Waititiego.

Odpowiedź aktora:

Oczywiście. Słuchaj, Heimdall jest zasadniczo częścią boskiej rodziny. Więc wiesz, on w zasadzie mógłby żyć. Po prostu mówię! Jestem pewny, że będzie ciekawy sposób, aby go ożywić. Oczywiście że chciałbym wrócić.

 

fot. materiały prasowe

Oczywiście jak wiemy Heimdall  został zabity podczas sceny otwierającej Avengers: Infinity War, więc trudno byłoby przywrócić postać w logiczny sposób bez oszukiwania publiczności, szczególnie po wydarzeniach z Endgame.

Wszyscy, od Kat Dennings po Jeffa Goldbluma, są chętni na pojawienie się w Thor: Love and Thunder, ale gdy Heimdall najwyraźniej nie żyje, wydaje się, że powrót Idrisa Elby może być wątpliwy. Postać ma szansę powróci na mały ekran, zwłaszcza w nadchodzącym serialu Loki od Disney Plus z udziałem Toma Hiddlestona, który będzie opierał się na podróżach w czasie.

Waititi rozpocznie zdjęcia do nadchodzącego filmu Thor: Love and Thunder na początku 2020 roku. Produkcja tego filmu będzie miała miejsce w Australii, podobnie jak Thor:Ragnarok. Natalie Portman powróci jako Jane Foster i oczekuje się, że wcieli się w płaszcz Mighty Thor. Chris Hemsworth i Tessa Thompson powrócą również odpowiednio jako Thor i Walkiria.

Premiera filmu planowana jest na 5 listopada 2021 r.

Źródło: wegotthiscovered/ ilisutracja wprowadzenia: materiały prasowe

Oglądam sobie filmy, słucham muzyki i robię rzeczy. Nie, nie mam ulubionego gatunku, ani filmu bo tak się nie da. Coś tam sobie pisze, bo lubię, bo czemu nie.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?