Advertisement

Idris Elba zastąpi Willa Smitha w roli Deadshota

Pod koniec lutego ogłoszono, że Will Smith ze względu na inne plany zawodowe, znane jako m.in. Bad Boys 3,  nie powtórzy roli Deadshota w nowej odsłonie Legionu samobójców, którą tworzy James Gunn (Strażnicy Galaktyki). Variety podaje, iż Warner Bros. znalazł już topowego aktora, który go zastąpi w DC Extended Universe.

Zdjęcia do filmu mają rozpocząć się we wrześniu bieżącego roku, więc Warner Bros. i James Gunn nie zwlekali z zaklepaniem rozpoznawalnego aktora w roli Deadshota. Postać Floyda Lawtona, w którą wcielał się Will Smith przejmie Idris Elba. Brytyjczyk znany z serialu Luther czy roli Heimdalla w MCU miał znajdować się na szczycie listy życzeń wytwórni i twórców nowego Legionu samobójców.

Zobacz również: 365 dni – powstanie ekranizacja polskiej odpowiedzi na 50 Twarzy Greya

idris elba brixton

fot. materiały prasowe

O fabule filmu Gunna oficjalnie niewiele jeszcze wiadomo. Według pogłosek w drugim Legionie samobójców ma zostać zaprezentowany całkiem nowy skład. Podkreślane jest również, że oprócz Deadshota, z filmu Davida Ayera powinna zostać również zachowana postać Harley Quinn, w którą wciela się Margot Robbie.

Zobacz również: Birds of Prey – Nowe zdjęcie. Harley i Huntress na spacerze

Legion samobójców, pomimo negatywnej oceny krytyków, był wielkim hitem światowych kin, w których zarobił 746 milionów dolarów.

Premiera nowej części Suicide Squad została wyznaczona na 6 sierpnia 2021.

Źródło: Variety / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?